مسئول بسیج جامعه پزشکی دانشگاه در این مراسم ضمن گرامیداشت هشتم اسفندماه سالروز تشکیل بسیج جامعه پزشکی بیان کرد : گسترش و اشاعه فرهنگ ایثار ، تفکر دینی و معنویت در جامعه پزشکی ، ارتقاء اخلاق پزشکی ، ارائه خدمات پزشکی در مناطق محروم ، مشارکت و حضور در بحران ها و حوادث و حضور جامعه پزشکی در صحنه های ی ، اجتماعی و فرهنگی از اهداف تشکیل بسیج جامعه پزشکی می باشد. 
عیسی برجی » با اشاره به گزارشی از عملکرد بسیج جامعه پزشکی طی سال جاری بیان کرد : به 15 منطقه محروم شناسایی شده در استان 135 مورد اعزام توسط 15 تیم جامعه پزشکی صورت گرفته و هزار و 550 نوع خدمت ارائه شده است.
وی افزود : پیش بینی می شود در سال 98 ، 15 تیم جامعه پزشکی به 30 تیم افزایش یابد و در 30 منطقه محروم خدمات سلامت ارائه شود.  
جانشین فرماندهی سپاه جوادالائمه (ع) نیز در این مراسم با اشاره به اینکه امروزه بسیج جامعه پزشکی در عرصه های مختلف نقش آفرینی می کند ، بیان کرد : سازمان بسیج ت گذاری و برنامه ریزی های خود را متناسب با شرایط موجود جامعه ( فرهنگی ،امنیتی ، محرومیت زدایی و . ) انجام می دهد.  
دکتر حاتمی » تصریح کرد : وزن این ت ها متناسب با شرابط جامعه تغییر می کند و در شرایط فعلی کشور ت های سازمان بسیج به سمت خدمت رسانی به مردم و محرومیت زدایی رفته است. 
این مسئول خاطرنشان کرد : در رویکرد جدید طرح شهید رهنمون تیم های بسیج جامعه پزشکی سازماندهی شده و به مناطق مشخص جهت ارائه خدمات رایگان سلامت در حوزه بهداشتی و درمانی اعزام می شوند. 
وی با بیان این که در طرح شهید رهنمون 15 تیم در خراسان شمالی تشکیل شده است که ماهانه به مناطق محروم اعزام می شوند ، افزود : مهم ترین رویکرد طرح شهید رهنمون آموزش و پیشگیری در کنار درمان است و توجه ویژه ای به این موضوع شده است تا بحث پیشگیری نهادینه شود. 
دکتر حاتمی » تاکید کرد : هم افزایی بین بخش های مختلف برای اثر بخشی بیشتر از اهداف سال 98 است تا بتوانیم خدمات بیشتری را برای مردم رقم زنیم.
لازم به ذکر است در پایان این مراسم به تیم های برتر و مدیران کانون های بسیج جامعه پزشکی لوح تقدیر و جوایزی به رسم یادبود اهدا شد.

اعزام ۱۴ تیم پزشکی به مناطق محروم و روستایی

برگزاری مراسم روز قشر بسیج جامعه پزشکی

برگزاری جلسه فصلی هیئت اندیشه ورزان سازمان بسیج جامعه پزشکی

پزشکی ,جامعه ,بسیج ,، ,های ,تیم ,جامعه پزشکی ,بسیج جامعه ,پزشکی در ,شده است ,طرح شهید ,بسیج جامعه پزشکی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

۞ دنیای بی ستاره ها ۞ اخبار روز استخدام-اقتصادی-ورزشی-فرهنگی تبریز گروه طلایی مدرسه مطالب اینترنتی فایل های از سر تا سر وب mydoctor الحدید فروشگاه آنلاین شاخص پیشتاز پمپ cheapflightsmashhad