بسمه تعالی
دهه فجرانقلاب اسلامی سرآغاز طلوع اسلام،‌ خاستگاه ارزشهای اسلامی ملت ایران به رهبری امام خمینی(ره) و‌ حاصل استقامت و پایداری مردان نیک این سر زمین است
فجر انقلاب اسلامی فرصتی برای بازنگری در ارزش‌ها و آرمان‌های انقلابی است تا دریابیم که با دستاورد حاصل از خون هزاران شهید چه کرده‌ایم و بار دیگر پیمان ببندیم تا در راه تحقق اهداف والای رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و رهنمود های مقام معظم رهبری (مدظله) با حفظ وحدت، از هیچ کوششی دریغ نکنیم.
ملت ما درعلوم پزشکی و سلامت پس از انقلاب اسلامی پیروز و سرفراز شد و در کنار این سرفرازی و پیروزی نام بلند ایران در بسیاری از عرصه های علمی در میان کشورها پیشرفته قرار گرفت.گذشته از این بسیجیان جامعه پزشکی بطور خاص و جدایی از ظوابط کاری که در هنگام بحران و در مناطق محروم بدون هیچگونه چشمداشت مادی خدمات بهداشتی و درمانی را از دل و جان  ارایه نمودند. باشد که مقبول خداوند قرار گیرد.
 اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام و شهدای انقلاب و شهدای مدافع حرم . ایام دهه فجر  و سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را به همه هم وطنان و بسیجیان عرصه سلامت تبریک عرض می نمایم و امیدوارم بتوانیم به کمک همه همکاران دلسوز در حفظ انقلاب نقش مهمی ایفا کنیم.

اعزام ۱۴ تیم پزشکی به مناطق محروم و روستایی

برگزاری مراسم روز قشر بسیج جامعه پزشکی

برگزاری جلسه فصلی هیئت اندیشه ورزان سازمان بسیج جامعه پزشکی

انقلاب ,اسلامی ,امام ,پزشکی ,دهه ,عرصه ,انقلاب اسلامی ,خمینی ره ,و در ,فجر انقلاب ,جامعه پزشکی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دوره آموزش VMWARE آلفا فیلم blogelhacyc مدرن سیستم(آریانت-پیام گستر) بایا اس ام اس ، اس ام اس جدید ، اس ام اس فلسفی pi30rank4 پژوهشگر رباتیک و بیوالکترونیک کیان پردازش ariana-hall-garden Otaku City