مردم مناطق عشایری خدمات دندانپزشکی دریافت می کنند.

به گزارش روابط عمومی،تیم دندانپزشکی به همت کانون بسیج جامعه پزشکی اسفراین به مناطق عشایری اعزام می شود.

مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی اسفراین با اعلام این خبر گفت : به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، جمعه 13 بهمن تیم دندانپزشکی این کانون به مناطق محروم کلاته ممیش شهرستان اسفراین اعزام می شود.

دکتر عید محمد سارمی هدف از این فعالیت خداپسندانه را محرومیت زدایی در عرصه سلامت درمناطق محروم عنوان کرد و افزود : در این تیم 3 دندانپزشک ، 2 دستیاردندانپزشک ، 3 تکنسین یونیت دندانپزشک و یک دستگاه آمبولانس به همراه یک پرستار دندانپزشک و ماما ارائه خدمات می کنند.

وی با بیان اینکه این تیم پزشکی همراه با وسایل و تجهیزات پزشکی موردنیاز، به مدت یک روز برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به این منطقه اعزام می شوند افزود: ارائه خدمات بهداشتی و درمانی رایگان است.


اعزام ۱۴ تیم پزشکی به مناطق محروم و روستایی

برگزاری مراسم روز قشر بسیج جامعه پزشکی

برگزاری جلسه فصلی هیئت اندیشه ورزان سازمان بسیج جامعه پزشکی

اسفراین ,اعزام ,تیم ,دندانپزشکی ,مناطق ,پزشکی ,ارائه خدمات ,اعزام می ,به مناطق ,مناطق عشایری ,تیم دندانپزشکی ,ارائه خدمات بهداشتی ,جامعه پزشکی اسفراین ,بسیج جامعه پزشکی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دبیرستان دخترانه پردیس اهواز سلامتی و سرگرمی خلاقیت از کودکی تا نوجوانی (مرکز آرادان ) (( بابصیران )) ره توشه ای از معارف و مبانی اصول و فروع دین " برای سطوح مختلف وبلاگ فامیل دور قلمی vilongsovo مواد غذایی من! compchildlohis